Par mums

 

Teltis.LV jau kopš 2006. gada saviem klientiem piedāvā tehniskā inventāra nomas pakalpojumus pasākumiem – dažāda izmēra teltis, galdus, krēslus, solus, kā arī dažādus tekstila izstrādājumus – galdautus, salvetes, galda svārkus un krēslu pārvalkus un daudz ko citu.

Mēs lepojamies, ka lielākā daļa mūsu klientu ir mūsu sadarbības partneri jau vairāku gadu garumā. Mūsu prioritāte vienmēr un visur ir bijis klients – pielāgojamies klienta vēlmēm un vajadzībām, esam gatavi atrast kompromisu ikvienā situācijā, esam elastīgi attiecībā pret klienta budžetu un vajadzībām, esam gatavi strādāt naktīs, ja tas ir nepieciešams, lai visu paveiktu laikā. No marta līdz oktobra beigām mēs strādājam 24/7.

Mūsu klientu vidū ir:

  • Lielākie sporta pasākumu organizatori Latvijā: Igo Japiņa Sporta Aģentūra, Sportlat, Alpha Baltic, 333 trase, Krastu mači, u.c.
  • Pasākumu un korporatīvo pasākumu organizatori: Komunikācijas aģentūra, Baltijas Izklaides aģentūra, Sponsorking, Pasākumu Mafija, Goldfish, Mediju tilts, Deep White, Smart promo, u.c.,
  • Valsts lielākie uzņēmumi: Latvenergo, Lattelecom, Latvijas valsts meži, Latraps, Cēsu Alus, Reval Hotel Latvia, BMGS, Dobeles dzirnavnieks, SWH, u.c.
  • Festivāli: LATVIABEERFEST, Positivus, SummerSound, Kubana, u.c.
  • Ēdinātāji: Ecocatering, ILServiss, Kafijas pauzes, Čarlstones, restorāns „Māja”, u.c.